Jdi na obsah Jdi na menu
 


     V pátečním zápase jsme si hráli, hráli, až nás málem chlapci z Delty o body obehráli. Nakonec jsme sice body sebraly všechny, ale bylo to opět po takovém dost neurovnaném výkonu. Přestože jsme i tentokrát měli výhodu více hráčů na střídání, nedokázali jsme tým soupeře přehrát fyzicky, byť byl tvořen velmi kvalitním brankářem, ale především dvěma kvalitnímy útočníky, kteří ovšem trošku nestačí s dechem a třemi veterány futsalu v obraně.

       

     V první půli nám vše nahrávalo do karet, soupeř působil hodně bezradně hlavně co se týče hry do útoku, a tak nám nedělalo větší problémy jeho útoky ubránit. Zato náš tým měl šancí tradičně hodně, ale to proměňování bylo jako obvyklo málo úspěšné, a to proběhlo i několik soubojů útočníka z očí do očí s brankářem, bohužel neúspěšných. Přesto jsme první půlku vyhráli po gólech malého Drndy a Pepy dva nula.

    

       Ani na začátku druhé to nevypadalo, že bychom ten páteční podvečer měli mít s výhrou nějaké starosti. Ale v momentě kdy jsme přidali třetí gól, jsme se opravdu hodně úkolébali. V tem moment soupeř zacítil šanci a poté co svou vedle mířící střelu náhodně odrazili o břicho svého nejmenšího hráče do brány začli nepříjemně dotírat na naše vedení. Za okamžik přidali druhou branku a nám se trošku rozklepala kolena, ale jen na moment, pak se zase našich útoků ujali Pepa s malým Drndou a náš náskok opět zvýšili na rozdíl tří branek, to bylo tak pět až sedm minut před koncem. Následovalo naše ten den už druhé opravdu velké uklidnění, které vedlo k tomu že nás soupeř do konce zápasu uzavřel před Ondrovou brankou, ten byť řval sebevíc většina týmu, jako by ho nevnímala, navíc dostal druhý odražený gól, což ho dost rozhodilo, a tak když mu tam visel vzápětí druhý, málem nám utekl z branky. To už, ale do konce chyběla tak minuta, kterou jsme i nadále ztrávili bráněním našeho už nejhubenějšího náskoku, nakonec to dobře dopadlo, vyhráli jsme 5:4.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář